Jdi na obsah Jdi na menu
 


Matrix 

 

Příspěvky

Bojím se své nové televize: Proč se bojím ji zapnout - a vy se budete bát taky

27. 11. 2014

Právě jsem si koupil novou televizi. Ta stará fungovala dobře, ale když se hlasitost zasekla na čísle 63, rozhodl jsem se ji nahradit. Dnes vlastním novou "chytrou" televizi, která slibuje vysílání multimediálního obsahu, her, aplikací, sociálních médií a internetové prohlížení. A samozřejmě i televizi.

Jediným problémem je, že se ji bojím použít. Vy byste se báli také - když si přečtete 46 stránkovou brožuru o soukromí.

 

 

Vesmír je možná jen hologram

14. 9. 2014


 

Na první pohled to působí šíleně, ale na druhou stranu spočívá tvrzení o vesmírném hologramu na solidních teoretických základech a je jen přirozeným rozšířením našich současných poznatků o černých dírách.

S myšlenkou přišel Craig Hogen, ředitel Střediska částicové fyziky ve známém Fermilabu. On a jeho kolegové z německé laboratoře GEO 600 marně pátrali ve vesmíru po gravitačních vlnách. Společně však zjistili, že narazili na hranice časoprostoru...

Žijeme v hologramu?

 

Podivná anomálie. Měsíc je hologram?

29. 8. 2014

Časosběrné video bylo natáčeno v Německu po dobu čtyř dnů počínaje 7. červencem letošního roku. Je na něm vidět, jak se povrch Měsíce vlní, což připomíná jakousi aktualizaci jeho zobrazení. Vlnící se pásy nad měsíčním povrchem zachycují dost často i další kamery s kvalitní optikou a teleskopy. Jak se to dá vysvětlit?  

 

12 faktů o mikrovlnkách aneb proč byste je neměli už nikdy používat

29. 8. 2014

  Jsou mikrovlnky vlídnými představiteli pohodlí, nebo zákeřnými přispěvateli k biologickému a nutričnímu poškození? Rostoucí procento lidí nyní dbá na rady holistických zdravotních expertů a zbavují se svých mikrovlnných trub kvůli nebezpečím jídla, jež prošlo jejich úpravou. Lidé jsou jedinou bytostí na této planetě, která si s radostí zničí nutriční hodnoty svého jídla, než jej sní. Mikrovlnky nejsou žádnou výjimkou.

 

Sametová revoluce

25. 11. 2012

Vzpomínka na PRAVDU o které se nepíše a nemluví
V roce 2005 přišel do mé kanceláře muž, který mi otevíral oči jaký byl podvod naše
"SAMETOVÁ REVOLUCE". Vyprávěl, jak se dostal přes Rakousko do Itálie a Francie.
Pak mi řekl, že tu byl začátkem března roku 1989.

 

úplatky lékařů

22. 11. 2012

Pracoval jsem 3 roky pro farmaceutický průmysl jako Medical
Representative. Pracoval jsem u dvou z řekněme pěti největších
farmaceutických společností na světě.
Z 500 doktorů, které jsem navštěvoval, si za ty 3 roky
nevzalo zájezd (rozuměj kongres), či peníze (rozuměj studii) asi
5 lékařů.

 

Kysličník titaničitý je jedovatý karcinogenní jed, který je přidáván do potravin

18. 11. 2012

Slyšeli jsme o účincích fluoridu v naší vodě. Ale stále si nejsme vědomi většího nebezpečí, představovaného kysličníkem titaničitým (titanovou bělobou, TiO2) v naší potravě.

Kysličník titaničitý se používá v kosmetice a vitaminech a dalších lécích jako plnidlo v tabletách. Ale používá se také v odstředěném mléce, sýrech, jogurtech, majonézách, čokoládových žužu, průmyslovém rychlém občerstvení, kečupech. Jsou jím krmena zvířata, která pojídají lidé.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Charta 77 - velký podvod

18. 11. 2012

Celou dobu své existence působila Charta 77 se souhlasem a pod kontrolou Státní bezpečnosti a KGB. Přesto, že materiály, vydávané nepřetržitě vedoucím VONS Petrem Uhlem (tzv. Informace o Chartě 77) byly evidentně ve smyslu zákona protizákonné (min. podle § 112 tr. zákona: poškozování zájmů republiky v cizině), nebylo proti vydavatelům nikdy zakročeno, jak v každém jiném případě bez výjimky odpovídalo praxi StB. Je mimo jakoukoli pochybnost, že kdyby činnost Charty 77 nebyla žádoucí, byla by taková skupina lidí zlikvidována během 24 hodin a nikdo ve veřejnosti by se o její činnosti ani nedozvěděl, jak to bylo zcela běžné ve všech ostatních případech lidí a skupin, likvidovaných za činnost proti státu, nebo pouze za své osobní postoje proti režimu. Charta však bez jakéhokoli omezení vydávala knihy, prohlášení, poskytovala interview Svobodné Evropě, Hlasu Ameriky a BBC, v posledních měsících před převratem její členové dokonce cestovali do zahraničí (Jiří Hájek, Dana Němcová, aj.), kde vedli politické rozhovory.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 1

FLUOR !!!

6. 11. 2012

   Riziková záležitost – umělé fluorování vody a dalších potravin i jiných výrobků.

 

Proč se rozprašuje Chemtrails?

6. 11. 2012


Tyhle chemikálie se rozstřikují po celém světě ve značně zvětšené míře od podzimu roku 1999. Předtím se také rozstřikovali, ale ne v tak globálním měřítku a v tak velké intenzitě po celé planetě.

 

Tajný deník Admirála Byrda, který přeletěl severní pól a setkal se tam s jinou civilizací

6. 11. 2012

Přepis znovunalezeného údajného deníku průzkumníka a admirála R.Byrda, ve kterém je popsán jeho přelet nad pólem a jeho setkání s vyspělou civilizací, která tam žije.

 

NWO

31. 10. 2012

Minidokument vznikl za účelem otevřít lidem oči, aby si uvědomili, že se nic neděje jen tak, a že vše není tak jak to vypadá. Lidé jsou slepí v tom směru, že neví kde hledat příčinu jejich problémů, pokud vůbec zaregistrují, že nějaký problém je. To, že pomalu nemáte co do "huby", není způsobeno vládou Čr (ačkoliv se na tom podílí), ale celým systémem a jeho logikou.
Tento systém zákonitě musí padnout, ovšem do té doby se bude držet za každou cenu i za cenu zotročení lidí a ničení planety.

 

očipování všech lidí RFID čipy !!!

30. 10. 2012

PROJEKT LUCID 666
Univerzální systém kontroly
očipování všech lidí RFID čipy

Kolonizace Země a světová globální totalita

Univerzální kriminální identifikační systém nahradí veškeré doklady

V konečném stádiu bude očkování povinné pro všechny a ten, kdo odmítne, bude umístěn do připravených koncentračních center, kde bude izolován a zbaven svéprávnosti.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Potlačování přístrojů na volnou energii aneb vynálezci a varování Matky Země

29. 10. 2012

Během posledních dvaceti let probíhá po celém světě energetická revoluce, která však nebyla zaznamenána hlavním proudem tisku, renomovanými vědeckými časopisy nebo univerzitními výzkumnými publikacemi.Většinu z těchto objevů učinily zvídavé, geniální mozky, které v mnoha případech zaznamenaly výsledky v chladné fúzi, supravodivosti a magnetických motorech, které - jak se zdá - porušují současné zákony fyziky, chemie a elektrodynamiky.

 

Naděje ?

26. 10. 2012

80 zemí světa vytvořilo alianci proti intrikám starého světového řádu...

 

Moderní tvář otroctví

26. 10. 2012

Žijeme v době, která je pro mnoho lidí poměrně složitá na pochopení. Zejména proto, že nikdy v historii nebylo k ovládání a usměrňování názorů veřejnosti používáno tolik sofistikovaných metod, jako je tomu nyní. Pro velkou část veřejnosti je velmi těžké rozpoznat, co nám hrozí v blízké budoucnosti a díky cílené manipulaci s veřejným míněním, vymýváním mozků televizními programy a všudypřítomnými reklamami na „nepostradatelné“ produkty nadnárodních korporací o podobné rozjímání velká část obyvatelstva nemá zájem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Časová studijní analýza vývoje světového impéria Rothschildů

26. 10. 2012

Neuveriteľné zamlčovanie faktov a odporné klamstvá v médiách o vplyve dynastie Rothschildovcov na súčasné smerovanie sveta, ma primäli k tomu, aby som sa tejto téme začal viac venovať a tak sa v najbližšej dobe sústredím najmä na odhaľovanie skutočného vplyvu tejto veľkej a megavplyvnej rodiny, o ktorej (nielen) slovenské médiá píšu ako o "zväčša milovníkoch dobrého vína a vzácnych umeleckých predmetov, s len nepatrným vplyvom v porovnaní k časom ich najväčšej slávy. " Po prečítaní samotného článku by vás už podobné mediálne klamstvá nemali príliš prekvapiť. Už v deväťdesiatych rokoch 19. storočia si kúpili veľkú spravodajskú agentúru Reuters a kúpi ďalších agentúr (a samozrejme televízií, rádiových programov, vydavateľstiev atď) na seba nenechali dlho čakať. Dnes už prakticky neexistuje mienkotvorné médium, na ktoré by nemali vplyv. Ak patríte k tým, ktorí súčasné smerovanie svetových udalostí považujete za prirodzené, odhoďte akúkoľvek zaujatosť a prečítajte si o jedinej moci súčasnosti - moci . Rothschildovci držia kontrolu nad svetom už veľmi dlhý čas a ja k tomu predkladám v nasledujúcich riadkoch svoje dôkazy. Kde sa len dá menujem individuálnych Rothschildovcov, avšak kvôli tajnosti, do ktorej sa zahaľujú, nie je menovanie presného Rothschilda vždy možné. Chcem tiež poznamenať, že tento článok nekritizuje každého s menom Rothschild, proste len kriminálny prvok tejto skupiny, ktorý spôsobil zradu, ktorú podrobne opisujem. Okrem toho, veľmi veľká časť tohto zločineckého prvku už nenosí meno Rothschild a je obrovské množstvo dôkazov poukazujúcich na skutočnosť, že ľudia, ktorí v súčasnosti kontrolujú Spojené štáty, Britskú a Izraelskú vládu sú v skutočnosti Rothschildovci.

 

Něco o jídle a vodě

26. 10. 2012

Minulý pátek byl na MTV rozhovor s profesorem Istvánem Csákym o účincích sóji. Už víc jak před rokem si v Anglii všimli, že nejen u dospělých sportovců, ale i mezi dětmi kolem 13 -14 let se vyskytla 3 - 4 úmrtí na sportovištích v důsledku nepravidelné činnosti srdce. Protože příčinu selhání srdce při pitvách neobjevili, začali hledat společné znaky u obětí. Jediným společným znakem bylo, že se v jídelníčku vyskytovala sója.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Proč se lidé nechají trpně ponižovat a okrádat?

25. 10. 2012

Představme si, že vláda padla. Ve všech větších městech probíhají masové demonstrace, většina podniků a úřadů přerušila svoji činnost v důsledku generální stávky...

 

Islandská revoluce: také jste o ní neslyšeli?

25. 10. 2012

Z médií víme, že nám Island nadělil krizi v roce 2008. Že britské banky na Islandu přišly o peníze. Islanďané však našli a potrestali viníky. A ukázali lidem nejen v Evropě a Americe, co mají dělat. Islanďané si zemi vyčistili, zbytek světa má šanci…

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

IATROGENEZE - LÉKAŘI ZPŮSOBUJÍ UJMY SVÝM PACIENTŮM

25. 10. 2012

IATROGENEZE - tak se odborně říká stavu, kdy lékař způsobí svou péčí újmu (fyzickou či psychickou) pacientovi. osobně jsem se setkala s případy, kdy kojícím ženám byly předepisovány léky s těžkou kontraindikací právě pro kojení, kdy se maminkám nabízelo několik očkování jejich dětí různými vakcínami najednou (ušetříte maminko čas, dáme jednu injekci do jedné nožičky a to jiné očkování zase do té druhé), přestože to příbalová informace vakcíny zakazuje resp. i mezi stejným očkováním je nutná prodleva zhruba 2-4 týdny. Aneb nepřijde Vám to vše tak nějak na hlavu postavené? Přesto někteří rodiče nepřemýšlí a slepě důvěřují.. cena za to je pak opravdu vysoká, zdraví vlastního dítěte.

 

B.GATES TVRDĚ PROTI ODPŮRCŮM OČKOVÁNÍ (proč asi?)

25. 10. 2012

Seth Kalichman z uconn.edu v USA založí celosvětový internetový systém pro sledování a včasnou výstrahu, který bude hledat, analyzovat a blokovat komunikační kampaně, obsahující dezinformace o očkování, aby tím podpořil celosvětové očkovací úsilí. To znamená, že Bill Gates útočí. Zamýšlí vytvořit dohled skrz internet a najít odpůrce očkování. Jeho patolízalové poté podniknou všechny kampaně proti rebelům, aby je neutralizovali.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Pět věcí, kterých lidé před smrtí nejčastěji litují

25. 10. 2012

Žádná zmínka o sexu nebo bungee jumpingu. Paliativní sestra, která byla svědkem posledních dnů umírajících, hovoří o nejobvyklejších lítostech, které doprovázejí konec života. A na prvních místech, zejména mezi muži, je "Kéž bych tak tvrdě nepracoval".

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

O životě, strachu, energii s Dr. Rauni Kilde 1-7/13

25. 10. 2012

Události z posledních dní mě neustále nutí vzpomínat na Rauni Kilde, která  před více než dvěma lety o věcech, které se nyní dějí, mluvila.  Proto mám potřebu překlad rozhovoru s Rauni Kilde z Orgonetu zveřejnit i na těchto stránkách. Myslím si totiž, že pravda, kterou Rauni Kilde odhaluje, je důležitá pro mnoho z nás. Věřím, že si z tohoto rozhovoru odnesete to podstatné, pro váš duchovní rozvoj a že vám informace v něm obsažené pomohou na vaší duchovní cestě. Velmi děkuji Orgonetovi za tak obsáhlý, jistě náročný a kvalitní překlad. LF.

 

Proč je konopí vlastně ilegální?

25. 10. 2012

Konopí je špatné, protože je …….prostě špatné. To je naše vůle, proto musí být špatné !  Lidé po něm blázní !  Zkazí vám to život !

Stojí nás to miliardy rozšiřovat naše názory ve všemocném tisku a televizi a pak si někdo klidně napíše pravdu ! A nejhorší je, že to někdo i otiskne ! A možná úplně nejhorší je to, že si to může i někdo přečíst a dokonce tomu i uvěřit !!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Proč jsme stále nemocní, unavení a předčasně umíráme?

25. 10. 2012

Odpověď vás možná překvapí – překyselení. Překyselení organizmu je dnes jednou z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. Lidský život je závislý na rovnováze mezi kyselinami a zásadami v organismu. Klasická medicína však tuto skutečnost stále ignoruje a acidózu nepovažuje za bezprostřední ohrožení zdraví. Přitom je prokázané, že pokud tělo důkladně odkyselíme, veškeré zdravotní problémy zmizí!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Chemické oblečení: Jedovatá pravda o tom, co se nachází v textilu, který nosíme

25. 10. 2012

Protiplísňové látky, chemická barviva, ustalovače, rezistory proti skvrnám a zpomalovače hoření – tento jedovatý koktejl látek se nachází v oblečení, které si kupujeme. Umělé přísady do textilu jsou toxické nejen pro nás, ale i pro životní prostředí. Na štítcích nenajdete velmi mnoho informací, které by spotřebitele před nebezpečím vystavení se účinkům chemických látek varovaly.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Poezie v srdci

25. 10. 2012

Dívejte se, pozorujte, ještě jednou se podívejte na svůj život. Nikdo jiný vám nepomůže – žádný manžel, žádná matka, prostě nikdo jiný než vy sami. ZÁVISELI JSTE NA DRUHÝCH PŘÍLIŠ DLOUHO – a proto jste se stali hloupými.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Potraviny pro třetí tisíciletí - Konopné semínko

25. 10. 2012

Klid. Nechceme vás navádět, abyste si kupovali semena s obsahem THC. Tedy látky, která má omamné a halucinogenní vlastnosti, jako marihuana nebo hašiš. To byste ani legálně nemohli. Semena konopí setého (Cannabis sativa L.) jsou potravinářsky schválená. To znamená, že to jsou jen semena z rostlin, které neobsahují THC.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0

Rozloučení občana se státem ...

25. 10. 2012

Pojďte mi znovu ukázat své exekutory, soudce a kriminály, taky pro Vás něco mám: Podívejte – stovky, tisíce a miliony sdílení tohoto textu a všechny, kteří zvedli hlavu, kousíček nad naše stádečko a řekli DOST! UŽ ANI KORUNU!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Matrix | Komentářů: 0


 

 

PortrétPoslední fotografie


Mail list
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 107956
Měsíc: 1042
Den: 35